Dodaj do obserwowanych

Lech Resort & Spa

Hotel

Opis

Lech Resort & Spa to obiekt położony zaledwie kilka minut spacerem od Bałtyku, w malowniczym otoczeniu, które z pewnością docenią Ci, którzy szukają ciszy, spokoju i odpoczynku.

Usytuowanie oraz wyposażenie naszego obiektu, zapewnia wiele możliwości aktywnego wypoczynku, relaksu w Spa oraz organizacji spotkań biznesowych i integracyjnych. Ogrodzony i monitorowany teren, daje bezpieczeństwo i zapewnia spokój, dzięki czemu jest idealnym miejscem do wypoczynku rodzinnego.

SPA i Wellness w obiekcie LECH Resort & SPA w Łebie to bogata oferta zabiegów relaksujących, oprawiająca nie tylko kondycje ciała, ale także duszy. Można poczuć się wyjątkowo korzystając z kąpieli w płatkach róż, wypróbowując maską czekoladową, czy oddając się masażowi miodowemu. Z zabiegów SPA korzystają nie tylko Panie ale coraz częściej również Panowie. Dla Panów obiekt przygotował pięciodniowy program rewitalizujący, obejmujący m.in. „Tajski Relax” - odżywczy zabieg na plecy, „Szum muszli” - orzeźwiający zabieg na twarz, masaż stóp i dłoni oraz wiele innych ciekawych zabiegów. W ofercie Spa i Wellness znajdziecie również kuracje wyszczuplające z nowoczesnym urządzeniem Body Space, pozwalając Paniom odzyskać figurę i pozbyć się cellulitu, a Panom zredukować brzuszki.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Łeba, Brzozowa 18
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty noclegu, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o noclegu Pokaż dodatkowe informacje o noclegu
Telefon:
59866…
59866…
dostępne 24/h
Data ostatniej aktualizacji: 15.01.2019, 10:49

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Lech Resort & Spa
Hotel
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook