Dodaj do obserwowanych

POWER PARK ŁEBA

park linowy

Ważne informacje

Opis

Park Linowy to doskonała forma spędzania czasu dla całej rodziny. Konstrukcje linowe rozmieszczone na drzewach służą do bezpiecznej zabawy na wysokości. Można śmiało powiedzieć, że jest to najbezpieczniejsze uprawianie rekreacji ruchowej zbliżonej do alpinizmu. Na przeszkodach parku linowego bawić się mogą wszyscy. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie i obycie ze sprzętem alpinistycznym. Nad bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni instruktorzy.

Zabawa w naszym parku to niezapomniane wrażenia, adrenalina i wysiłek na świeżym powietrzu. Jest to rekreacja zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych, jak też i dla starszych osób. Jedyne ograniczenia to zbyt mały wzrost albo zły stan zdrowia, mogący pogorszyć się przy wysiłku fizycznym.

Nasz park linowy zawiera sześć tras, w tym jedną dla najmłodszych od lat 3 (bez asekuracji). Na pozostałe trasy mogą wchodzić dzieci od lat 6, za pisemna zgodą rodzica lub opiekuna a młodsze pociechy jedynie w towarzystwie instruktora, rodzica lub opiekuna. Minimalny wymagany wzrost to ok. 110-120 cm.

Trudność poszczególnych tras jest zróżnicowany, stopniowany od bardzo łatwego, aż do tras trudnych, także każdy znajdzie coś na miarę swoich sił i możliwości.

W naszym parku linowym usytuowaliśmy również ściankę wspinaczkową o wysokości 8 metrów i dwóch podejściach- łatwym i trudnym oraz wielkie wahadło, na którym oddajemy skok z wysokości 14 metrów.

Posiadamy certyfikat BEZPIECZNEGO PARKU LINOWEGO

Nasz park jest obsługiwany przez profesjonalnie wyszkoloną grupę instruktorów i ratowników, którzy prowadzą szkolenia oraz instruktaż poprawnej asekuracji, jeszcze przed wejściem na trasę, a w razie potrzeby bezpiecznie sprowadzą Was na ziemię.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Łeba, ul.Nadmorska 27
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
60355…
60717…
  • od 10:00 do 17:00
  • od 10:00 do 17:00
  • od 10:00 do 17:00
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 21.08.2019, 02:04

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
POWER PARK ŁEBA
park linowy
Cena już od:
20 zł do 79 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 7 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook